logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  چاپ
ارسال به دوست
راه و شهرسازی, شرکت عمران شهر جدید پردیس, مسکن مهر, شهر پردیس
هدایت: نهایی‌شدن نقشه‌های اجرایی مترو در آینده‌ای نزدیک / لزوم تنظیم سرعت کار دستگاه‌های خدمات‌رسان با فعالیت‌های عمرانی
صبح امروز جهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۸، نشست شورای اداری شهرستان پردیس در محل فرمانداری برگزار و در خصوص مسائل و موضوعات مختلف شهرستان تبادل نظر و تصمیم‌گیری شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ صحبت‌های مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در این نشست را می‌خوانید:

 

بیشترین نرخ افزایش جمعیت استان تهران در پردیس

بیش از 90 درصد از اخبار حوزه مسکن مهر مربوط به پردیس است و این در حالی است که تنها 3 درصد از کل مسکن مهر کشور در پردیس بارگزاری شده است. پردیس بالاترین نرخ رشد در میان تمامی شهرستان‌های استان پردیس را دارد و روزانه در حال تحویل 100 تا 200 واحد هستیم که باعث افزایش جمعیت چند صد نفره در روز شده است.

 

کلنگ‌زنی 3 هزار میلیارد تومان پروژه‌های زیرساختی و روبنایی در پردیس

جهت تامین زیرساخت‌های پردیس، هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی کلنگ‌زنی کردیم. از این مقدار، هزار میلیارد تومان مربوط به اجرای زیرساخت‌ها توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)، هزار میلیارد تومان مربوط به گروه راهسازی عمران ایران (وابسته به وزارت دفاع) و هزار میلیارد تومان هم مربوط به پروژه‌های روبنایی شامل مراکز مذهبی، آموزشی، درمانی و ... است. همه این پروژه‌ها طبق برنامه زمان‌بندی در حال انجام است.

 

نهایی‌شدن نقشه‌های اجرایی مترو در آینده‌ای نزدیک

خوشبختانه با پیگیری نمایندگان محترم مجلس، برای اولین بار پروژه زیرساختی مترو تهران پردیس در لایحه بودجه ردیف‌دار شد. طبق قرارداد مشارکتی که با قرارگاه خاتم النبیا (ص) داریم، بخش زیادی از منابع مالی این پروژه در بسته مشارکتی از منابع خود وزارت راه و شهرسازی در شهر جدید پردیس تامین خواهد شد. ما به صورت هفتگی جلسات منظمی با قرارگاه داریم در آینده‌ای نزدیک، نقشه‌هایی اجرایی نهایی خواهد شد تا بتوانیم به معنای واقعی این پروژه را در پردیس شروع بکنیم.

 

انتطار برای تحویل پروژه‌های روبنایی توسط دستگاه‌های بهره‌بردار

بر اساس توافق با مجموعه وزارت راه و شهرسازی، ساخت تمامی پروژه‌های روبنایی که باعث خواهد شد تا شرایط سکونت مردم فراهم شود، برعهده شرکت عمران است. متاسفانه اکنون درمانگاه و مدارسی ساخته شده که هنوز نتوانستیم به دستگاه‌های بهره‌بردار مربوطه تحویل دهیم. ما در  بخش شهرستانی مشکلی نداریم اما عمده مشکلات به بخش‌های استانی و یا ملی است و انتظار داریم که دستگاه‌های بهره‌بردار طبق وظیفه‌ای که دارند بر اساس قانون، پروژه‌های افتتاح شده را تحویل بگیرند و خدمات ارائه دهند.

 

لزوم تنظیم سرعت کار دستگاه‌های خدمات‌رسان با فعالیت‌های عمرانی

موضوع مهم دیگر، حضور دستگاه‌های خدمات‌رسان است. ما طبق قولمان، امسال 40 هزار واحد مسکن مهر را تحویل خواهیم داد و برای این کار، باید دستگاه‌های خدمات‌رسان، سرعت کارخود را با سرعت تحویل واحدهای ما تنظیم کنند تا بتوانیم به موقع واحدها را به مالکان محترم تحویل دهیم. امیدواریم، با کمک همه عزیزان بتوانیم امسال بخش عمده پروژه‌های مسکن مهر پردیس را تکمیل و تحویل دهیم.

١٧:٠٧ - 1398/02/25 / کد خبر: ١٨٩٤ / تعداد بازدید: 474
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید