logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  چاپ
ارسال به دوست
راه و شهرسازی, شرکت عمران شهر جدید پردیس, مسکن مهر, شهر پردیس
تعیین و تکلیف پروژه‌های خانه سبز لرستان و سید الشهدا فاز 8؛ پیمانکاران جدید جایگزین سازنده‌های کم‌کار
پیرو برخورد جدی با سازندگان کم‌کار در مسکن مهر پردیس، تاکنون چندین پروژه به شرکت‌های جدید واگذار شده و پیمانکاران قبلی از محل پروژه اخراج شده‌اند.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدیدد پردیس؛ پیرو برخورد جدی با سازندگان کم‌کار در مسکن مهر پردیس، تاکنون چندین پروژه به شرکت‌های جدید واگذار شده و پیمانکاران قبلی از محل پروژه اخراج شده‌اند. بعد از خلع‌ید و اقاله چندین پروژه، این بار مراحل قانونی فسخ تفاهم‌نامه با شرکت‌های خانه سبز لرستان و حسینیه سیدالشهدا در فاز 8 نیز طی شد و از این پس این دو سازنده عملیاتی در پروژه‌های مسکن مهر نخواهند داشت و پیمانکاران جدید باقی‌مانده کارها را تکمیل خواهند کرد.

گفتنی است طبق تفاهم‌نامه‌ها و الحاقیه‌ها، مقرر شده بود پس از حضور دادستان محترم پردیس، در صورتی که این دو شرکت فعالیت خود را به صورت جدی و با نیروهای انسانی پرتعداد از سر نگیرند، با استناد به بند 3 الحاقیه، می‌توان پیمانکار کم‌کار را خلع ید کرد. بندی که این اجازه را می‌دهد که با تشخیص شرکت عمران شهر جدید پردیس و محرز شدن عدم توانایی سازنده در اجرای پروژه، پس از فرآیند طرح تامین دلیل در مراجع قضایی و اظهارنامه کارشناس رسمی دادگستری نسبت به درصد پیشرفت پروژه، با ارسال اظهار نامه پیمانکاران کم‌کار را خلع ید کرد.

به همین منظور با وجود فعالیت مجدد این پروژه‌ها، به دلیل پیشرفت ضعیف و کمبود نیروهای انسانی مستقر در سایت، با طی فرآیند حقوقی و قضایی کلیه تفاهم‌نامه‌ها و الحاقیه‌های مذکور از سوی این شرکت فسخ و پروژه به زودی به پیمانکاران جدید واگذار خواهد شد تا شاهد عملیات اجرایی مجدد با حداکثر توان باشیم.

٠٩:٢٧ - 1397/11/17 / کد خبر: ١٧٧١ / تعداد بازدید: 807
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید