logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  چاپ
ارسال به دوست
شرکت عمران شهر جدید پردیس
جلسه شورای اداری شرکت عمران شهر جدید پردیس
صبح امروز جلسه شورای اداری شرکت عمران شهر جدید پردیس با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران و کارکنان شرکت عمران برگزار شد.

صبح امروز جلسه شورای اداری شرکت عمران شهر جدید پردیس با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران و کارکنان شرکت عمران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، مهندس غفوری ضمن تبریک سال جدید به همکاران در شرکت عمران، از یک سال تلاش بی‌وقفه این مجموعه و همچنین خدمت‌رسانی حتی در ایام نوروز تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد در سال جدید با تلاش و پیگیری تمامی پرسنل، کارها مطابق روال پیش برود.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، انضباط کاری و احساس مسئولیت را یکی از اولویت‌های مهم برای کارکنان این مجموعه برشمرد و بیان کرد: اکنون زمان عمل کردن به وعده‌هاست. باید از موفقیت‌های کوچک به موفقیت‌های بزرگ دست یابیم به شرطی که برای کسب موفقیت مستمر تلاش کنیم.
غفوری سال جدید را یکی از سال‌های پرکار مجموعه شرکت عمران پردیس دانست و ادامه داد: سال سختی را پیش رو داریم. باید در انجام امور جدی‌تر باشیم و پاسخ‌گوی خواسته‌های مردم باشیم. سال گذشته 25 هزار واحد مسکن را تحویل مردم دادیم و 41 هزار واحد را به مرحله نازک‌کاری رساندیم تا در سال 97 با تلاش و کوشش همه مجموعه، بتوانیم عمده پروژه‌ها را به سرانجام برسانیم.
در ادامه بابازاده عضو هیئت مدیره شرکت عمران به تحسین عملکرد این شرکت در سال گذشته پرداخت. وی روزمرگی را یکی از عوامل بازدارنده در پیشبرد کارها دانست. او تلاش برای کار تیمی را مسئله‌ای مهم برای افزایش سرعت و راندمان در کارها ارزیابی کرد.
نظری‌نیا، دیگر عضو هیئت مدیره نیز عمل به وظایف ذاتی کارکنان بیش از گذشته را نکته‌ای مهم برای پیشرفت اهداف مجموعه شرکت عمران دانست. وی حوزه ها‌ی مختلف را توصیه به همفکری و تعامل و نگاهی عدالت محور کرد و ابراز امیدواری کرد که افزایش نقاط قوت و کاهش نقاط ضعف را در سال پیش رو شاهد باشیم.
در پایان معاونت مالی، اداری و بودجه شرکت عمران شهر جدید پردیس ضمن تشکر از پرسنل و تبریک سال نو، سال 96 را همانند سال 95، پرکارترین دوره‌های فعالیت شرکت عمران شهر جدید پردیس دانست. ساویز همچنین تشکر ویژه‌ای از کارمندان شرکت و خصوصا همکاران خانم داشت که با غیرتی مثال زدنی در سال گذشته، یار و یاور شرکت عمران در انجام امور بودند.

١٤:٥٤ - 1397/01/18 / کد خبر: ١٤٨٣ / تعداد بازدید: 688
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید