logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  چاپ
ارسال به دوست
مسکن مهر
بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه تهران از پروژه های مسکن مهر شهر جدید پردیس
امروز شنبه 21/11/96 شش تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، با حضور در شهر جدید پردیس از نزدیک به بازدید از پروژه‌های مسکن مهر پرداختند.

امروز شنبه 21/11/96 شش تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، با حضور در شهر جدید پردیس از نزدیک به بازدید از پروژه‌های مسکن مهر پرداختند.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی پس از بازدید میدانی از پروژه‌های مسکن مهر، در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، آخرین مشکلات و مسائل موجود را بررسی کردند. فراكسيون بانوان نمايندگان تهران سركار خانم ها سعیدی، سلحشور، سیاوشی، اولادقباد و ذوالقدر و آقاي موسوي نمایندگانی بودند که به همت دفتر مجمع نمایندگان تهران و پردیس در این بازدید حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، بعد از بازدید نمایندگان از پروژه‌ها، گزارشی از آخرین مسائل پیش روی شرکت عمران شهر جدید پردیس را خدمت حاضران در نشست ارائه کرد. غفوری بیان کرد: به عنوان نماینده 82 هزار متقاضی مسکن مهر در شهر جدید پردیس خدمت شما صحبت می‌کنم. ما روزانه حداقل دو هزار مراجعه‌کننده داریم که پیگیر مسکن‌های خود هستند. از نماینده‌های عزیز می‌خواهم همراه ما باشند و ما را در مشکلات یاری کنند.

غفوری مهم‌ترین مشکلات موجود را عدم تخصیص بودجه و اوراق خزانه در سال 96 و همچین اختلافات شرکت عمران شهر جدید پردیس با سازمان مالیات عنوان کرد و افزود: 11 ماه از سال گذشت و هنوز بودجه‌ای دریافت نکردیم. گزارش خرج‌کرد 130 میلیارد تومان اوراق خزانه اسلامی و 42 میلیارد تومان یارانه از سال پیش را قبل از سازمان بازرسی خدمت نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی ارائه کردیم و انتظار داشتیم بتوانیم مبالغ سال 96 را دریافت کنیم اما هنوز موفق نشده‌ایم.

وی علت تاخیر در افتتاحات بهمن ماه را اختلاف نظر مابین شرکت عمران شهر جدید پردیس و سازمان امور مالیاتي که منجر به بسته شدن تمامی حساب‌های شرکت عمران و درنتیجه به تاخیرافتادن چند هفته‌ای پروژه‌ها شد، دانست. غفوری ادامه داد: طبق قانون فقط 300 هزار تومان بابت مالیات به صاحبان مسكن مهر تعلق می‌گیرد و مطالبه مبلغی بیشتر از این شرعا و عرفا درست نیست. 6.5 میلیارد تومان پول مردم برداشت شده و پیگیر این خواهیم بود که حتما این پول بازگردد. این درست نیست ، از طرفی مشغول پيگيري برای دریافت بودجه سال 96 باشیم و از طرفی دیگر حساب‌هایمان توسط سازمان مالیات بسته شود و پول هم برداشت شود.

غفوری از آماده‌بودن 9200 واحد برای افتتاح خبر داد و عنوان کرد تنها مشکل عدم افتتاح مربوط به مسائل زیرساخت، آماده‌سازی و محوطه‌سازی است. وی گفت: خوشبختانه حدود 41 هزار واحد مسکن مهر نیز به مرحله نازک‌کاری رسيده است اما باید حتما مسائل مالی حل شود تا بتوانیم زیرسازی‌ها و محوطه‌سازی‌ها را تکمیل کنیم و واحدها را تحویل مردم عزیز دهیم. امیدواریم با پیگیری نمایندگان حاضر در مجلس شورای اسلامی بتوانیم هرچه سریع‌تر پروژه‌ها را به اتمام برسانیم و تمامی واحدها را آماده واگذاری کنیم.

نمایندگان حاضر در این نشست که با صحبت‌های مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس به خوبی در جریان ریز مشکلات پیش روی این شهر قرار گرفتند، ضمن قول پیگیری مشکلات مربوط به تخصیص بودجه تصویب‌شده و همچنین مسائل مالیاتی و تسریع حل و فصل آن، از در اولویت بودن شهر پردیس خبر دادند و اعلام کردند تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا انشاالله مشکلات حل شود و متقاضیان هرچه زودتر به خانه‌های خود برسند.

١٥:٠٣ - 1396/11/21 / کد خبر: ١٤٤٧ / تعداد بازدید: 764
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید