logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > شهر پردیس چاپ
ارسال به دوست
شهر پردیس
آغاز تحویل و واگذاری قرارداد پیش فروش 4550 واحد محله ایرانشهر فاز 11
پیش از ظهر امروز مهرآبادی تعدادی از واحدها و قرارداد پیش فروش محله ایرانشهر فاز 11 شهر جدید پردیس را تحویل صاحبانش داد.
386

پیش از ظهر امروز مهرآبادی تعدادی از واحدها و قرارداد پیش فروش محله ایرانشهر فاز 11 شهر جدید پردیس را تحویل صاحبانش داد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس پیش از ظهر امروز در محل شرکت عمران پردیس جلسه ایی با حضور آقای مهرآبادی قائم مقام  وزیر راه و شهرسازی؛ حبیب الله طاهرخانی عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و معین ویژه شهر جدید پردیس؛ غفوری مدیرعامل شرکت عمران پردیس؛ حیدری فرماندار شهرستان پردیس؛ لاله شهردار پردیس؛ ضرغامی رییس دادگستری شهرستان پردیس؛ صفدری رییس آب و فاضلاب استان تهران برگزار شد.

در ابتدای جلسه حیدری فرماندار پردیس طی سخنانی از تعامل بین دستگاه های خدمات رسان تشکر و خواستار پیگیری بیشتر این دستگاه ها شد تا کار مردم که همانا تحویل خانه هایشان است زودتر به اتمام برسد. ایشان در پایان ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت با توجه به اینکه زمان زیادی از حضور ایشان در این شرکت نمی گذرد، با قدرت و پیگیری فراوان به دنبال تحویل و اتمام پروژه ها هستند.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس در ادامه جلسه اظهار داشت: مردم سرپناه می خواهند و باید دغدغه شان رفع گردد، از تمامی دستگاه های خدمات رسان تشکر کرده و تقاضا دارم بیشتر در کنار هم باشیم، ایشان خواستار پیگیری بیشتر اداره آب و فاضلاب استان شد و ادامه داد: باید طلسم عدم تحویل را شکسته و واحدها را تحویل متقاضیان بدهیم وی در خصوص جلسه ی روز گذشته که با مدیران ارشد بانک مسکن برگزار گردید ابراز امیدواری کرد با تصمیمات اخذ شده به زودی از شرایط موجود خارج و به شرایط مناسب برسیم.در پایان غفوری به متقاضیان محله ایرانشهر این نوید را داد که در صورت تکمیل سهم آورده، قرارداد و کلید واحد همزمان تحویل ایشان می شود.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس افزود: اینکه خبرگزاری ها خبر آغاز افتتاح را وارونه جلوه می دهند و تحویل واحد قبل از افتتاح رسمی جهت رفع ایرادات احتمالی را مراسم افتتاح اعلام می نمایند جای تعجب دارد و اخلاقی نیست.

در بخش دیگر این برنامه مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی طی سخنانی گفت: دولت علی رغم مشکلات فراوان ، واحدهای زیادی را تکمیل و تحویل مردم داده است . در دولت قبل رسانه ها خبرها را بیشتر پوشش می دادند.بنابراین ما برای آگاهی مردم باید اخبار را بهتر پوشش بدهیم تا اطلاع رسانی صحیح صورت پذیرد، از تمامی دستگاه های خدمات رسان برای شهر پردیس تشکر می کنم و ادامه داد: شاهد روند اجرایی مناسبی در شهر پردیس هستیم. ایشان ادامه داد:جهت اطلاع متقاضیان ذکر این نکته مهم است که در پردیس، شرکت عمران متولی ساخت و اجرای همه خدمات روبنایی و زیربنایی واحدها،آماده سازی و محوطه سازی در شرایط بسیار دشوار توپوگرافی می باشد. در ادامه این نوید را به متقاضیان داد : طی جلسه ایی که اخیرا با معاون اول محترم رییس جمهور آقای دکتر جهانگیری داشتیم مقرر شد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی مبلغ 130 میلیارد تومان را به این شهر اختصاص دهد. ایشان درپایان گفت : خواسته ما تحویل و افتتاح واقعی است و دوست داریم عدد درست را به مردم برای افتتاح اطلاع رسانی کنیم .مهرابادی همچنین غفوری را نیرویی کارآمد، جدی و کاری دانستند و ابراز امیدواری کردند با حضور ایشان واحدها زودتر تحویل متقاضیان گردد.

در این جلسه صفدری مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران طی سخنانی گفت : ما خرسند می شویم واحدها تحویل مردم گردد. خوشبختانه همه موارد و مباحث شفاف است . تمامی زیرساخت ها برای آب سالم آماده است حتی می توان به جرات گفت اب پردیس از آب تهران هم سالم تر است برای ما وظیفه است به تعهداتمان عمل کنیم . صفدری همچنین اعلام کرد : بحث فاضلاب باید بررسی بیشتر گردد تا به مشکل برنخوریم.

در بخشی از این جلسه نمایندگان متقاضیان ضمن ابراز رضایت از روند کارها خواستار سرعت در تحویل واحد ها و صداقت در اطلاع رسانی شدند.

در پایان این بازدید، قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر  و هیئت همراه از خط انتقال آب و ایستگاه پمپاژ آب بازدید کردند.

در خاتمه ، غفوری در پاسخ به پرسش و دغدغه ها و در جمع متقاضیان گفت : با توجه به اینکه 4550 واحد مسکن مهر مذکور در فاز 11 دارای آب، برق، گاز و خدمات روبنایی می باشد شرکت عمران شهر جدید پردیس تصمیم گرفت تحویل را به صورت تدریجی آغاز نماید. در این تحویل کلید واحد به متقاضیانی تحویل داده شد که مبالغ سهم آورده خود را به طور کامل پرداخت نمودند و الباقی متقاضیان که مبالغ پرداختی آنها کامل نیست و لیکن به 80 درصد مبلغ رسیده باشد مشمول دریافت قرارداد پیش فروش می شوند وی همچنین اعلام کرد: همچنان که در گذشته تاکید و اطلاع رسانی شده است با تمهیداتی که توسط وزارت راه و شهرسازی اندیشیده شده است هیچ مبلغی از متقاضیان بابت اجرای خدمات زیربنایی و روبنایی دریافت و هزینه نخواهد شد.

١٨:٠٠ - 1395/04/21 / کد خبر: ٩٣٦ / تعداد بازدید: 849
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید