logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > شهر پردیس چاپ
ارسال به دوست
شهر پردیس
غفوری در جلسه با پیمانکاران فاز 8 شهر جدید پردیس ( دره بهشت): محوطه سازی ها با تهاتر ساخته می شود
به گزارش واحد روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ روز گذشته جلسه ای برای هماهنگی و بررسی مسائل مشکلات پیمانکاران فاز 8 (دره بهشت) در سالن جلسات شرکت عمران شهر جدید پردیس برگزار شد.
379

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ روز گذشته جلسه ای برای هماهنگی و بررسی مسائل مشکلات پیمانکاران فاز 8 (دره بهشت) در سالن جلسات شرکت عمران شهر جدید پردیس برگزار شد.

این جلسه با حضور سعید غفوری و حسام الدین فتاحی، عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس، نظری نیا؛ نماینده مهندس طاهر خانی معین ویژه شهر جدید پردیس، معاونین و مدیران شرکت و پیمانکاران فاز 8 دره بهشت برگزار گردید.

سعید غفوری طی این جلسه اظهار داشت: به اتمام رساندن پروژه ها امری دو طرفه است، وظیفه ما کمک به پیمانکاران است تا شما هم طبق وظایف خود پروژه ها را به اتمام برسانید.

سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود: شرکت عمران پردیس باید با شرکت جهاد نصر زنجان در خصوص دیوارهای حائل به تفاهم و نقطه مشترک دست پیدا کند و اگر به تفاهم دو جانبه نرسیم، باید تفکر و اقدامی جدید را در این خصوص اعمال کنیم. چون اگر واحدها آماده باشد ولی پیشرفت فیزیکی جهاد نصر به روز نباشد باز هم نمی شود واحدها را تحویل متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس بدهیم.

در ادامه این جلسه: نمایندگان پیمانکاران طی صحبت هایی انتصاب مهندس غفوری را تبریک و نوید روزهای خوب را برای پروژه ها دادند. پیمانکاران اعلام آمادگی کردند، محوطه سازی را از طریق تهاتر به اتمام برسانند.

در پایان جلسه پیمانکاران فاز 8 شهر جدید پردیس ضمن ابراز خرسندی از جلسه برگزار شده آمادگی خود را جهت اقدامات لازم برای پیشبرد پروژه ها و تحویل واحدهای مسکن مهر در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت، به متقاضیان اعلام کردند.

١٥:٥٨ - 1395/03/24 / کد خبر: ٧١٩ / تعداد بازدید: 884
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید