logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > شهر پردیس چاپ
ارسال به دوست
راه و شهرسازی, شرکت عمران شهر جدید پردیس, مسکن مهر, شهر پردیس, معاون وزیر
بررسی وضعیت پیشرفت پروژه‌های عمرانی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید با حضور در پردیس روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی را بررسی کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ به منظور پیگیری و بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های عمرانی در پردیس، صبح امروز چهارشنبه 19 تیرماه 98 نشستی در محل شرکت عمران با حضور مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، اعضای مجمع شرکت مادر، مدیرعامل شرکت عمران پردیس، اعضای هئیت مدیره و معاونین شرکت عمران و مدیران طرح کلیه فازها برگزار شد.

در ابتدای این نشست مدیران طرح فازهای مسکن مهر به تفکیک گزارشی دقیق از میزان عملیات‌های انجام شده در 6 ماه اخیر و پیشرفت پروژها در بخش‌های ساخت، آماده‌سازی و محوطه‌سازی ارائه کردند. در ادامه مشاور عالی مدیرعامل شرکت عمران از وضعیت کارگزاری مسکن مهر و تخصیص واحدها و تحویل قراردادها به اعضای مجمع شرکت مادر ارائه داد. پیرفرشی همچنین خبر از استقبال چشم‌گیر فروش نقدی عرصه با اعمال تخفیفات داد که باعث خواهد شد تا منابع نقدی خوبی به پروژه‌ها تزریق شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس نیز با اشاره به پیشرفت خوب پروژه‌ها در تمام فازها از پیگیری‌های جدید شرکت برای خرید نصبیات پروژه‌ها خبر داد و گفت بخش عمده‌ای از نصبیات با توافق شرکت‌های تولیدی داخلی در حال خرید می‌باشد. استفاده حداکثری از فرصت باقی‌مانده در فصل کاری برای تکمیل محوطه‌سازی‌ و آماده‌سازی پروژه‌ها موضوع مهم دیگری بود که هدایت به آن اشاره کرد و اعلام کرد که طبق برنامه تا پایان سال تمامی معابر و اصلی فاز 5 و 9 جدید کامل خواهند شد و در فاز 11 نیز عملیات محوطه‌سازی به زودی سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد.

در پایان معاون وزیر راه و شهرسازی به صحبت پرداخت و از نگاه ویژه شرکت مادر به موضوعات پردیس و تسهیل سریع امور مربوط به این شهر در مجمع شرکت مادر خبر داد. او روند تکمیل پروژه‌های مسکن مهر پردیس را عامل افزایش امیدواری در فضای عمومی دانست و از ضرورت تامین خدمات سریع روبنایی و ایجاد امکانات رفاهی برای ساکنین گفت. طاهرخانی روند فروش عرصه در پردیس را مثبت ارزیابی کرد و گفت این موضوع باعث ایجاد درآمدی پایدار برای تزریق منابع به پروژه‌ها خواهد شد. معاون وزیر راه و شهرسازی از تصویب افزایش تسهیلات مسکن مهر در شورای پول و اعتبار خبر داد و گفت باید به صورت هدفمند تزریق اعتبارات صورت بگیرد تا بتوان به زودی پرونده مسکن مهر را بست. او همچنین برنامه اقدام ملی در تولید و عرضه مسکن مهر را اولویت جدی وزارت راه و شهرسازی دانست و خواستار حساسیت بیشتر در پیگیری‌ شروع ساخت پروژه‌ها شد.


مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید پس از این جلسه به همراه اعضای مجمع و مدیرعامل شرکت عمران بازدیدی از کلیه فازهای مسکن مهر پردیس به عمل آورد.

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

 

١٢:٤٦ - 1398/04/19 / کد خبر: ١٩٢٨ / تعداد بازدید: 1525
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید