logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > شهر پردیس چاپ
ارسال به دوست
شهر پردیس
جلسه گزارش فعالیت‌های تسهیل‌گری خانه آموزش و توانمدسازی
نشست اعضای خانه آموزش و توانمندسازی پردیس، مشاور اجتماعی شرکت عمران، با حضور اعضای هیئت مدیره و معاونت‌های شرکت برگزار شد.

جلسه گزارش فعالیت‌های تسهیل‌گری خانه آموزش و توانمدسازی

 نشست اعضای خانه آموزش و توانمندسازی پردیس، مشاور اجتماعی شرکت عمران، با حضور اعضای هیئت مدیره و معاونت‌های شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، در این نشست عملکرد چند ماهه خانه آموزش و توانمندسازی بررسی شد. ابتدا دکتر سروش، رئیس خانه آموزش و توانمندسازی، به تببین عوامل موثر در بی‌سازمانی اجتماعی پرداخت و گزارشی از مطالعات و بررسی‌های میدانی این دفتر ارائه کرد. وی اظهار داشت: تهیه بانک اطلاعاتی از نخبگان شهری، مصاحبه با فعالان مدنی، ارتباط با نهادها و همچنین برگزاری جلسات متعدد با دستگاه‌ها از جمله برنامه‌های این دفتر است. در ادامه سایر اعضای خانه آموزش و توانمندسازی به صورت تخصصی، گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های آینده این دفتر در زمینه‌های مختلف از جمله برگزاری کارگاه‌ها، سمن‌ها، جشن‌ها و همایش‌ها، آگاهی‌بخشی، اجتماع پایدار و توانمندسازی کسب و کار را ارائه دادند.

در ادامه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس ضمن تشکر از فعالیت‌های موثر این خانه در راستای اهداف اجتماعی شرکت عمران، فعالیت‌های این دفتر به عنوان مشاور اجتماعی در شهر پردیس را یکی از ضرورت‌ها برشمرد. غفوری اشاره کرد: وظیفه شرکت عمران تنها ساخت مسکن و زیرساخت نیست بلکه باید توجه ویژه‌ای نیز به مسائل اجتماعی شهر داشته باشیم که با وجود خانه آموزش و توانمدسازی به عنوان مشاور اجتماعی شرکت عمران این امر میسر شده ‌است. وی اضافه کرد: اعلام حق و حقوق قانونی مردم به آن‌ها و نحوه پیگیری از دستگاه‌هایی که در این شهر وجود دارد و باید به وظایف ذاتی خود عمل کنند، از اولویت‌های این دفتر در ادامه کار باشد.

بابازاده، عضو هیئت مدیره شرکت عمران، نیز با اشاره به فعالیت‌‌های مثبت خانه آموزش و توانمندسازی در سطح شهر، پیگیری مسائل و مطالبات اجتماعی را دغدغه شیرین اعضای این خانه دانست. وی اضافه کرد: گروه‌هایی در سطح شهر وجود دارند که به دنبال اهداف شخصی و دلالی هستند و به واسطه ارتباط خوب خود، توسط شبکه‌های دلالی ارتباط نزدیکی با مردم دارند و خانه آموزش و توانمندسازی باید با ارائه فعالیت‌هایی که چه در چارچوب وظایف شرکت عمران است و چه در حیطه وظایف نیست اما برای توسعه فرهتگ اجتماعی به آن می‌پردازد، از نقشه‌های این شبکه‌های دلالی جلوگیری کند.

١٦:٢٠ - 1397/02/31 / کد خبر: ١٤٩٨ / تعداد بازدید: 701
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید