logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > شهر پردیس چاپ
ارسال به دوست
شهر پردیس, فرصت های سرمایه گذاری
آغاز تالار مذاکرات سرمایه گذاری شهری در پردیس با حضور شرکتهای داخلی و خارجی
امروز چهارشنبه 25 بهمن 96 در محل پارک فناوری پردیس، تالار دو روزه مذاکرات سرمایه گذاری شهری در پردیس آغاز شد.

امروز چهارشنبه 25 بهمن 96 در محل پارک فناوری پردیس، تالار دو روزه مذاکرات سرمایه‌گذاری شهری در پردیس آغاز شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، شرکت‌هایی از ایران و همپنین چندین شرکت معتبر بین المللی از کشورهای انگلستان، اتریش، چین، آمریکا، روسیه، آلمان، ایتالیا، کره جنوبی، انگلستان، ترکیه و ... در این تالار شرکت کردند و در دو روز به مذاکره خواهند پرداخت و تفاهم‌نامه‌های همکاری و سرمایه‌گذاری امضا خواهند کرد.

در آیین افتتاحیه این تالار، مدیرعامل شرکت عمران شهر چدید پردیس به سخنرانی و خیر مقدم به حاضرین پرداخت. غفوری گفت: هدف این همایش سرمایه‌گذاری فقط برگزاری آن نیست، بلکه با شناسایی نیازهای شهری ، بیش از 60 میز مذاکراتی چیده‌ایم که خروجی‌های آن بسته‌های عملیاتی اجرایی برای تکمیل خدمات در پردیس خواهد بود.

غفوری ضمن حمایت از تلاش‌های مهندس طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، که در سال‌های اخیر انرژی بالایی را برای پردیس گذاشتند، افزود: سال گذشته بیش از 170 میلیارد تومان قرارداد مشكركتي با بخش خصوصي بستیم و اکنون ثمره آن را می‌بینیم که شامل ساخت مدارس، مساجد، کلانتری‌ها، مراکز تجاری و درمانگاه‌ در بخشي از فاز ١١يعني محله ايرانشهر و محله آرمانشهر بوده‌ است.

وی ادامه داد: برای تکمیل کلیه خدمات زیربنایی و روبنایی 2548 میلیارد تومان نیاز است كه ما مي توانيم با مشاركت بخش خصوصي حدود هدار ميليارد ترمان از اين منابع مالي را تامين نماييم . در چند ماه گذشته، چندین هزار نفر به شهر پردیس اضافه شدند که قطعا بعد از تکمیل خدمات روبنایی و زیربنایی، جمعیت شهری بیشتر هم خواهد شد.

غفوری در پایان بیان کرد: شهر جدید پردیس به حق بهشت دانش و فناوري در ایران است و نیت ما این است که در هر محله هايي که متقاضیان مسکن سکونت پیدا می‌کنند، تمامی امکانات فراهم باشد و پروژه ها در مقياس محله اي ، ناحيه اي و شهري بگونه اي فراهم نماييم كه هیچ نیازی به حضور آن‌ها در مرکز شهر نباشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، تالار مذاکراتی سرمایه‌گذاری شهری در پردیس، با ارائه چندین شرکت بزرگ بین‌الملی ارائه توضیحاتی در مورد فعالیت آن شرکت‌ها در کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرکایی، رسما آغاز شد و سپس با تشکیل میزهای مذاکراتی، مذاکره‌کنندگان برای ثبت تفاهم‌نامه‌های همکاری و سرمایه‌گذاری به کار خود ادامه دادند.

١٨:٣٧ - 1396/11/25 / کد خبر: ١٤٤٩ / تعداد بازدید: 466
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید