logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > شهر پردیس چاپ
ارسال به دوست
شهر پردیس
امضا تفاهم‌نامه با شورای شهر و ارتقا خدمات شهری در پردیس
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه به دلیل وجود مشکلات خدمات شهری در پردیس شرمنده ساکنان هستیم گفت: از طریق شهرداری و همچنین راه‌اندازی واحد خدمات در شرکت عمران، این مسائل را حل می‌کنیم

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه به دلیل وجود مشکلات خدمات شهری در پردیس شرمنده ساکنان هستیم گفت: از طریق شهرداری و همچنین راه‌اندازی واحد خدمات در شرکت عمران، این مسائل را حل می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر پردیس، سعید غفوری در این باره اظهار کرد: از دو کانال بحث خدمات شهری را در پردیس پیگیری می‌کنیم؛ اول اینکه یک تفاهم نامه را با شورای شهر پردیس درخصوص زون‌های آماده شده منعقد کردیم که شهرداری بخصوص در نقاط محله محور خدمات بدهد.

وی افزود: شاید منابع مالی ما محدود باشد ولی از دارایی هایی که در اختیارمان است از جمله زمین، با شهرداری و شورای شهر پردیس تهاتر می کنیم که خدمات شهری ارایه دهند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه به این موضوع هم اکتفا نکردیم گفت: با توجه به اینکه بعد از افتتاح‌های مکرر در فازهای ۱۱، ۸ و بخشی از فاز ۵ متقاضیان ساکن شده یا در حال سکونت هستند، در حال راه‌اندازی واحد خدمات شهری در شرکت عمران هستیم که انشاءالله بتوانیم مسائلی که مردم این روزها با آن درگیر هستند و خود ما نیز از این موضوع شرمنده هستیم حل کنیم.

غفوری با اشاره به وظایف سایر دستگاههای مرتبط در پردیس گفت: به طور مثال وقتی مدرسه‌ای را می‌سازیم آموزش و پرورش اتصال انشعابات آن را تسریع کند. اگر هم بحث مبالغ برای انشعابات مطرح است با اینکه جزو وظایف ما نیست رایزنی کرده‌ایم که دستگاههای خدمات رسان به آنها تخفیف بدهند یا مبالغ را تقسیط کنند. همچنین ما پذیرفته‌ایم به صورت تهاتر از طریق زمینه‌ای خود به بحث هزینه‌های انشعابات برای مدارس، مساجد، کلانتری و سایر خدمات کمک کنیم.

٠٩:٤٢ - 1396/07/24 / کد خبر: ١٤٣٤ / تعداد بازدید: 332
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید