logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > شهر پردیس چاپ
ارسال به دوست
شهر پردیس
افتتاح پروژه بزرگ عمرانی شهر جدید پردیس در اولین روز هفته دولت
در اولین روز هفته دولت تقاطع ها، پل ها، تونل های مسیر دسترسی فازهای 5،8،9 و 11 شهر جدید پردیس به آزاد راه تهران- پردیس افتتاح شد.
حبیب الله طاهرخانی

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس صبح امروز با حضور محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید،حبیب الله طاهرخانی معین ویژه شرکت عمران شهر جدیدپردیس، سعید غفوری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، مسئولین شهرستان پردیس، اعضای هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و شرکت عمران پردیس؛ پروژه های مسیر دسترسی به فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ به طول ۱۰/۶ کیلومتر، ۴ دستگاه تقاطع غیرهمسطح به طول ۲۷.۲ کیلومتر، دو دستگاه تونل به طول ۱۶۲۹ متر، که بزرگترین تونل شهری شهرستانهای کشور می باشد، افتتاح گردید. 
محسن نریمان در حاشیه این افتتاح به خبرنگار شرکت عمران پردیس گفت: افتتاح امروز مصادف با اولین روز هفته دولت است که یکی از بزرگترین تونل های شهری شهرستان های کشور را زیر بار ترافیکی برده ایم. 
نریمان افزود: با افتتاح این پروژه ها که با هزینه ایی بالغ بر 267 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است دسترسی سریع و آسان به فازهای 5،8،9 و 11 شهر جدید پردیس امکان پذیر گردیده که باعث صرفه جویی در رفت و آمد می باشد. 
نریمان در پایان: از حمایت ها و کمک های مقام عالی وزارت در راستای پیشبرد پروژه های مسکن مهر تشکر نمود. 
سعید غفوری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: دسترسی شهر پردیس به فازهای مختلف، ازاد راه تهران- پردیس و جاده قدیم از مزایای این پروژه بزرگ ملی می باشد. 
غفوری خاطر نشان شد: با افتتاح این پروژه ترافیک درون شهری پردیس کاهش می یابد و دسترسی سریع با کلانشهر تهران برای ساکنین این شهر امکان پذیر می باشد.

١٣:١٧ - 1396/06/02 / کد خبر: ١٣١٤ / تعداد بازدید: 2248
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید