logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > شهر پردیس چاپ
ارسال به دوست
شهر پردیس
افتتاح 650 واحد مسکونی در محله مهران فاز 5 شهر جدید پردیس
صبح امروز چهارشنبه مورخ 1396/04/14؛ 650 واحد مسکونی در محله مهران فاز 5 شهر جدید پردیس به بهره برداری رسید.
مهندس نریمان

صبح امروز چهارشنبه مورخ 1396/04/14؛ 650 واحد مسکونی در محله مهران فاز 5 شهر جدید پردیس به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس 650 واحد مسکونی در یکی از محله های فاز 5 این شهر جدید با حضور نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی، مهرآبادی قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر، مسئولین شهرستان، اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، غفوری مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت عمران پردیس برگزار شد.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در حاشیه افتتاح ۶۵۰ واحد مسکونی پردیس گفت: امروز خرسندیم که شاهد روند خوبی در پردیس هستیم، وظیفه دولت کمک و حل مشکل مردم است زیرا مردم نباید بعد از این همه مدت منتظر بمانند.
احمد اصغری مهرآبادی تاکید کرد: مسئله فروش اقساطی هم به نفع بانک است هم به نفع مردم چرا که بانک زودتر به منابع خود می‌رسد و از این جهت به نفع مردم است که تحت فشار سود بیشتر قرار نمی‌گیرند.
محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: این چهارمین افتتاح مسکن مهر در چند ماه اخیر در پردیس است که بیش از 5800 واحد افتتاح شده است.
نریمان ادامه داد: با بیان اینکه واحدهای آماده شده امروز از کیفیت مناسبی برخوردار است،در این واحدها خدمات و زیرساخت‌ها نیز فراهم است. موضوعی که در افتتاح‌های اخیر در فازهای مختلف پردیس تداعی می‌شود، این است که توانستیم مهم‌ترین مسئله که مشکل زیرساخت بود، از جمله انتقال برق، تامین آب، شبکه‌های فاضلاب، راه‌های ارتباطی و ... را تامین کنیم.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در حاشیه بازدید گفت: بعد از چند سال بالاخره استارت تحویل واحد در فاز 5 زده شد و توانستیم حداقل دین خود را به مردم شریف انجام دهیم. ولی این پایان کار ما نیست تا لحظه پایان مسکن مهر در پردیس از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
ایشان با اعلام این خبر که در هفته دولت تعداد زیادی طرح‌های روبنایی از جمله مدرسه، مسجد، فضای سبز و ... را در شهر جدید پردیس افتتاح می‌کنیم، تصریح کرد: ۴۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس را به مرحله نازک کاری رسانده ایم که شاید اگر دیگران بودند، در همین مرحله تحویل می‌دادند ولی ما این کار را نمی‌کنیم. زیرا تا زمانی که زیرساخت‌ها و روبناها را آماده نکنیم واحدها را تحویل نمی‌دهیم.

مشاهده گزارش تصویری خبر

١٦:٢١ - 1396/04/14 / کد خبر: ١٢٧٤ / تعداد بازدید: 1606
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید