logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > شهر پردیس چاپ
ارسال به دوست
شهر پردیس
افتتاح فاز نخست تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان پردیس با حضور معاون اول رییس جمهور / طرح مسائل و مشکلات مسکن مهر پردیس با اسحاق جهانگیری
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس صبح امروز (شنبه) اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور در جریان سفر به شهرستان پردیس فاز نخست تصفیه‌خانه فاضلاب این شهر را افتتاح کرد.
اسحاق جهانگیری

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس صبح امروز (شنبه) اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور در جریان سفر به شهرستان پردیس فاز نخست تصفیه‌خانه فاضلاب این شهر را افتتاح کرد.
عملیاتی عمرانی این پروژه با اعتبار 530 میلیارد ریال در دو فاز انجام شده است. ظرفیت فاز اول این تصفیه‌خانه 24 هزار متر مکعب در شبانه‌روز بوده و 125 هزار نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد.
فرآیند تصفیه در این تصفیه‌خانه لجن فعال با قابلیت حذف ازت و فسفر می‌باشد.
این تصفیه‌خانه با هدف تولید پسآب با کیفیت مناسب و ملاحظات زیست محیطی برای مصارف کشاورزی و صنعت، تغذیه آبخوان‌ها و تخلیه به آب‌های پذیرنده،‌ حذف آلاینده‌های آلی و همچنین حذف بیولوژیک ازت و فسفر به عنوان مهمترین عوامل آلاینده زیست محیطی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
در حاشیه افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شهرستان پردیس سعید غفوری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در خصوص مسائل و مشکلات مسکن مهر این شهر با معاون اول رییس جمهور اسحاف جهانگیری صحبت نمود.
در مراسم افتتاحیه این پروژه حمید چیت‌چیان، وزیر نیرو و هاشمی استاندار تهران و مسئولین شهرستان پردیس و وزارت نیرو نیز حضور داشتند.

١٦:٤١ - 1396/03/20 / کد خبر: ١٢٥٩ / تعداد بازدید: 1460
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید