logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > مسکن مهر چاپ
ارسال به دوست
راه و شهرسازی, شرکت عمران شهر جدید پردیس, مسکن مهر, شهر پردیس
برگزاری نشست شورای مدیران و معاونین شرکت عمران
در ادامه برگزاری جلسات شورای مدیران و معاونین شرکت عمران، صبح امروز این نشست با حضور مدیرعامل، اعضا هیئت مدیره، معاونین و مدیران شرکت عمران برگزار شد و در خصوص مسائل مختلف تصمیم‌گیری شد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدی پردیس؛ در این نشست دکتر هدایت از تشکیل کمیته مالی پروژه‌های مسکن مهر با حضور معاونین وزیر راه و شهرسازی و برگزاری اولین نشست در روز گذشته خبر داد. پیگیری اختصاص بودجه مورد نیاز، اختصاص قیر، موضوعات مربوط به تهاتر و ... از جمله مواردی است که در این کمیته مطرح شده است که باعث خواهد شد تا به زودی تصمیمات خوبی در راستای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر اجرایی شود.

پیگیری موضوعات مربوط به اقاله پروژه‌ها، تقویت بخش اداری کارگزاری و اختصاص فضای جدید برای فروش عرصه مسکن مهر، تزریق منابع مالی برای گسترش خدمات شهری، پیگیری مسائل مربوط به محوطه‌سازی به ویژه در فازهای 5 و 9 و همچنین الزام تکمیل سریع خدمات زیربنایی و نصب انشعابات مورد نیاز از جمله موارد مهمی بود که مدیرعامل شرکت عمران به آن تاکید کرد و خواستار تسریع در فرآیند به انجام رسیدن آن شد.

در ادامه به تفکیک گزارشات هر فاز مسکن مهر و موضوعات مربوط به قطار برقی توسط مدیران پروژه ارائه شد و مقرر شد تا با سرعت بیشتری واحدهای باقی‌مانده تکمیل شود تا در آینده‌ای نزدیک بخش عمده‌ای از فازهای مختلف به مالکان محترم تحویل داده شود. همچنین برای تکمیل انشعابات آب و فاضلاب که با تکمیل آن می‌توان بسیاری از واحدها را تحویل داد، مقرر شد در همین هفته جلسات دیگری با مدیران شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران برگزار شود و مسائل باقی مانده تعیین و تکلیف شود. مدیر پروژه مترو نیز از ادامه طرح مطالعات مترو خبر داد و اعلام کرد مرحله اول خط مترو حدفاصل پردیس تا جاجرود طرف ماه‌های آینده کلنگ خواهد خورد.

١١:٣١ - 1398/03/20 / کد خبر: ١٩١٥ / تعداد بازدید: 664
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید