logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > مسکن مهر چاپ
ارسال به دوست
شرکت عمران شهر جدید پردیس, مسکن مهر
بررسی مسائل و رفع نواقص و مشکلات کارگزاری مسکن مهر شهر جدید پردیس
در نشستی با حضور مسئولین شرکت عمران شهر جدید پردیس، چارت جدید کارگزاری مسکن مهر جهت ارتقا سطح رضایت‌مندی مردم، ابلاغ شد.

در نشستی با حضور مسئولین شرکت عمران شهر جدید پردیس، چارت جدید کارگزاری مسکن مهر جهت ارتقا سطح رضایت‌مندی مردم، ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، امروز دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷، طی نشستی با حضور عضو هیئت مدیره، معاونت اداری، مالی و بودجه، حراست و همچنین مدیر کارگزاری مسکن مهر، مسائل و مشکلات پرسنل و متقاضیان کارگزاری مسکن مهر شهر جدید پردیس بررسی شد و به منظور تسریع امور و افزایش سطح رضایت مالکین محترم مسکن مهر، چارت جدیدی ابلاغ شد.

در این دیدار صمیمی، بابازاده، ضمن تبریک سال نو به همکاران کارگزاری مسکن مهر، بابت یک سال تلاش خالصانه و بی‌وقفه در انجام امور مردم، از آن‌ها تشکر کرد. عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پردیس، رفع موانع متقاضیان در کارگزاری و سرعت بیشتر در انجام امور اداری را از کارکنان خواستار شد تا مراجعه‌کنندگان با دغدغه کمتری پیگیر امور خود باشند. وی، ابلاغ چارت جدید را نیز در همین راستا قلمداد کرد تا هم پرسنل و هم مردم شریف با سرعت بیشتری نسبت به گذشته، به امور رسیدگی کنند.

همچنین معاون اداری، مالی و بودجه شرکت عمران نیز در ادامه تکریم ارباب رجوع و پاسخ‌گویی سریع به متقاضیان را اولویت مهم و وظیفه اصلی برای همه کارکنان قلمداد کرد. ساویز، انجام کلیه امور متقاضیان در کارگزاری و عدم نیاز مراجعه این عزیزان به شرکت عمران را خواستار شد تا با اتلاف وقت کمتری، این روال انجام شود. ابلاغ چارت جدید و تغییراتی که برای امور اداری در کارگزاری مسکن مهر صورت گرفت، از جمله دیگر مباحثی بود که در این نشست صمیمی میان مسئولین شرکت عمران و پرسنل کارگزاری، بررسی شد.

١١:٥٤ - 1397/01/20 / کد خبر: ١٤٨٩ / تعداد بازدید: 1015
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید