logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > مسکن مهر چاپ
ارسال به دوست
مسکن مهر
سرقت‌های مکرر از خطوط لوله آب، دردسری بزرگ برای آبرسانی به ساکنین فاز 8
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، با تلاش فراوان و بنابر نیاز ساکنین محترم فاز 8 پردیس و پیرو هماهنگی‌های بعمل آمده با آبفای شرق استان تهران، پس از بازدید های مكرر و رفع ايرادهای فني و اجرايی...

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، با تلاش فراوان و بنابر نیاز ساکنین محترم فاز 8 پردیس و پیرو هماهنگی‌های بعمل آمده با آبفای شرق استان تهران، پس از بازدید های مكرر و رفع ايرادهای فني و اجرايی خط انتقال آب، بالاخره در تاریخ 27 بهمن ماه اقدام به آبرسانی در خط انتقال آب شد. مشکل بزرگی که همواره کار آبرسانی را با دردسرهایی همراه کرده، سرقت‌های مکرر از شیرهای هوا، دریچه‌ها و گیربکس‌ها در خطوط انتقال آب است که این بار هم باعث بروز مشکلاتی شد. یک روز بعد از شروع عمليات انتقال آب به فاز 8 و با وجود بازبینی‌های مكرر گروه‌های فنی، پيمانكاران و مشاوران از خط مذكور، متاسفانه سرقت جدیدی صورت گرفت که اختلالاتی را در شبکه آبرسانی به همراه داشت. اين امر باعث نشت آب، جاری‌شدن آب در سطح جاده قديم تهران - پرديس و متعاقبا نشست جاده گرديد كه با تلاش‌های به موقع شرکت عمران در روزهاي گذشته این مشکل رفع شد.

ولي واقعيت امر اين است كه با توجه به وظایف ذاتی دستگاه‌های خدمات‌رسان از شرکت آب و فاضلاب و وزارت نیرو، این انتظار می‌رود که مسئولین آبفای شرق استان بر اساس تخصص خود، مساعدت بيشتر و همياري بيشتر در اجرای این خط انتقال (كه يک كار تخصصي می‌باشد) را داشته باشند تا هر چه سريعتر عمليات آبرسانی به فاز ٨ صورت پذيرد. لازم به ذكر است كه با تلاش مشاوران و پیمانکاران شرکت عمران و همكاري زحمت كشان آبفای شرق استان تهران، تاکنون اقدامات زیادی برای آبرسانی به ساکنین صورت گرفته ولي وجود مشكلات متعدد، باعث تاخیر در این امر شده است.

خط لوله پروژه آبرسانی به فاز 8 پردیس، در اواخر سال 91 اجرایی شد و بعد از تحویل به شرکت عمران شهر جدید پردیس در سال گذشته، در اواخر بهمن ماه سال جاری، آب وارد مدار شد. طبق نامه‌نگاری‌های میان شرکت عمران و شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران، درخواست تحویل این خط لوله به آبفا شده اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

٠٨:٢٠ - 1396/12/02 / کد خبر: ١٤٦٢ / تعداد بازدید: 1187
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید