logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > مسکن مهر چاپ
ارسال به دوست
مسکن مهر
بازدید مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از پروژه‌های فاز 11
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، در نخستین روز ایام‌الله دهه فجر، سعید غفوری (مدیرعامل) عضو هيئت مديره و چند تن از معاونين و مدیران شرکت عمران شهر جدید پردیس به بازدید از پروژه‌های فاز 11 پرداختند تا از نزدیک در جریان روند آخرین اقدامات در این فاز باشند...

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، در نخستین روز ایام‌الله دهه فجر، سعید غفوری (مدیرعامل) عضو هيئت مديره و چند تن از معاونين و مدیران شرکت عمران شهر جدید پردیس به بازدید از پروژه‌های فاز 11 پرداختند تا از نزدیک در جریان روند آخرین اقدامات در این فاز باشند. در این بازدید آقای نظری‌نیا (عضو هیئت مدیره)، آقایان ساویز و بهجو (معاونین شرکت) و همچنین گوکچن کوزو (مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت کوزو) نیز حضور داشتند و مدیرعامل شرکت عمران پردیس را همراهی کردند.

غفوری در حاشیه این بازدید در مورد مشکلات مالیاتی و تامین بودجه شرکت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: روز گذشته‌ طی جلسه‌ای که با هیئت رئیسه و مسئولان کمیسیون‌های اقتصادی و اصل 90 مجلس شوراي اسلامي در مجلس داشتیم، نامه‌نگاری‌ها و صحبت‌هایی انجام گردید. طبق ضوابط و احکام موجود و همچنین مصوبه‌ای که در گذشته در قانون تصویب شد، تنها مبلغ 300 هزار تومان به ازاي هر واحد بهمراه اماده سازي و محوطه سازي ان به هر متقاضی مسکن مهر تعلق مي گيرد و آن هم فقط برای یک بار است بنابراین نباید مبلغی اضافه بر آن درخواست کرد و بار اضافی بر مردم تحمیل نمود.

وی افزود: ما روند قانونی را طی می‌کنیم و امیدواریم با کمک بخش حقوقی نهاد ریاست جمهوری، مشکل برداشت اداره امور مالیاتی از حساب‌های شرکت عمران که هر دو نهاد دولتی هستند برطرف شود و پول‌ها به حساب شرکت عمران شهر جدید پردیس بازگردانده شود؛ چرا که این هزینه‌ها برای عمران و آبادانی مصرف خواهد شد. وي افزود با وجود این‌که بیش از دو هفته از برداشت غیرقانونی از حساب‌های مختلف شرکت عمران می‌گذرد، خوشبختانه خدشه‌ای به پروژه‌های عمرانی وارد نشده است؛ اما نگرانی بنده از متوقف شدن روند رو به جلوی پروژه‌ها است و اینکه نتوانیم به اهدافمان که همانا به پایان رساندن پروژه‌ها در كمترين زمان ممكن است، دست یابیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به حضور مدیرعامل شرکت کوزو در این بازدید و ارزیابی روند رو به جلو پروژه‌های فاز 11، بیان کرد: این شرکت به ما قول داده است که اگر تامین منابع مالی به خوبی صورت بگیرد، نیمه اول سال 1397 فاز 11 را کامل خواهند کرد؛ کاری که ما هم در توان و انرژی آن‌ها می‌بینیم.

غفوری در پایان ضمن عذرخواهی از مردم بابت تاخیرات به وجود آمده و تشکر از آن‌ها بابت صبوری، از مسئولین درخواست کرد که در فاصله‌ای که تا پایان سال باقی مانده، یارانه نقدی و اوراق خزانه اسلامی که در بودجه سال 1396 تصویب شده بود، به شهر جدید پردیس اختصاص داده شود تا سرعت عمليات اجرايي بيشتر شود.

١٤:١٦ - 1396/11/14 / کد خبر: ١٤١٢ / تعداد بازدید: 875
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید