logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > مسکن مهر چاپ
ارسال به دوست
مسکن مهر
شروع تحویل واحد در فاز 8 شهر جدید پردیس
با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی تحویل واحدهای تکمیل شده فاز 8 شهر جدید پردیس آغاز شد.
شروع تحویل واحد در فاز 8 شهر جدید پردیس

با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی تحویل واحدهای تکمیل شده فاز 8 شهر جدید پردیس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس٬ سه شنبه 30 آذر ماه 1395 احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه طی گفتگویی با خبرنگار شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ در بازدید از واحدهای تکمیل شده فاز 8 و واحدهای تکمیل شده، آغاز واگذاری به متقاضیان را اعلام کرد.

مهرآبادی طی سخنانی افزود: الگوی افتتاح ما محله محوری است و تلاش ما بر این است واحدهایی را که تحویل متقاضیان می دهیم دارای خدمات روبنایی و زیربنایی باشند و در واقع سعی ما بر این است که قبل از افتتاح رسمی این محله ها بصورت بلوک به بلوک تحویل شده و در صورت  رویت نواقص تا زمان افتتاح رسمی، نواقص اصلاح گردد. فقط 

قائم مقام وزير راه و شهرسازي طي بازديد ميداني از پروژه هاي شركت اميرساوالان كومه و پرديس سازان نويد در فاز 8 شهر جديد پرديس با توجه به آماده شدن خدمات زيربنايي مانند آب، برق، گاز و تكميل بودن بخشي از اين پروژه ها با تحويل واحد به يكي از متقاضيان به ادامه تحويل واحدهاي آماده تا آخر هفته جاري در پروژه هاي مذكور تاكيد كردند.

مهرآبادی خاطرنشان کرد: طبق پیشرفت های بعمل آمده؛ شرکت هایی مانند جهاد نصر زنجان، کیا دژ پرشین و ... در فاز 8 شهر جدید پردیس دارای پیشرفت فیزیکی خوبی هستند و در صورت تامین به موقع منابع مالی در اولویت بعدی واگذاری به متقاضیان می باشند.

مهرآبادی بیان کرد ما پیگیر افزایش تسهیلات وام مسکن مهر از 30 به 40 میلیون تومان هستیم و همچنین قول های مساعدی در خصوص دریافت یارانه جهت تکمیل آماده سازی معابر گرفته ایم و نوید خبرهای خوب را در آینده نزدیک به متقاضیان می دهیم. ایشان از متقاضیان درخواست تکمیل آورده را کردند تا بتوان با کمک همدیگر کارها را به اتمام رساند.   

١٤:٠٩ - 1395/10/01 / کد خبر: ١١١٢ / تعداد بازدید: 3038
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید