logo

شرکت عمران شهر جدید پردیس

شهر جدید پردیس

شهر جدید پردیس

شهرجدیدپردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > شرکت عمران شهر جدید پردیس چاپ
ارسال به دوست
شرکت عمران شهر جدید پردیس
افتتاح 2114 واحد در فاز 8 شهر جدید پردیس ( دره بهشت )
تعداد 2114 واحد مسکن در فاز 8 شهر جدید پردیس امروز با حضور قائم مقام و معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح گردید.
افتتاح 2114 واحد در فاز 8 شهر جدید پردیس

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس٬ صبح امروز چهارشنبه 31 خرداد 1396 با حضور احمد اصغری مهر آبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر،محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید،اعضاي هیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید،حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس، سعید غفوری؛ مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید پردیس، اعضای هیئت مدیره و مديران شرکت عمران پردیس؛ ٢١١٤واحد مسکوني و یک واحد تجاری محله ایی در ٨ نقطه از فاز ٨ افتتاح شد.

مهرآبادی در حاشیه افتتاح گفت: عليرغم وجود موانع همچنان با تمام توان مصمم به اتمام پروژه ها هستیم و روند خوبی را در پردیس جهت اتمام پروژه ها شاهد مي باشيم.

نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه افتتاح گفت: تلاش داریم اکثریت واحدهای بدون معارض را در سال جاری تحویل دهیم، در حال حاضر در بحث سخت افزاری مشکلی نداریم و مشکل ما در بحث های نرم افزاری و برخی با ادارات بیمه و مالیات است که باید حل شود و خدا را شکر تعامل خوبی بین دستگاه های خدمات رسان برای اتمام پروژه های مسکن مهر وجود دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطر نشان کرد: ما اصرار داریم، هرطور شده متقاضیان، چه موثر و چه غیر موثر را برای خانه دار شدن کمک کنیم، برخی از این افراد از افراد کم درآمد و تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد هستند که طبق توافق نامه بین شهرهای جدید و نهادهای مذکور سعی کردیم افراد نیازمند هم خانه دار شوند. ایشان با بیان ایجاد اعتماد متقاضیان نسبت به شهر جدید پردیس، گفت: در برخی نقاط خدمات زیربنایی اصلا وجود نداشت، اما اصرار داشتیم، همه امکانات خدمت رسانی آب، برق و گاز تامین شده و سپس تحویل دهیم تا نگرانی بین متقاضیان وجود نداشته باشد.

سعید غفوری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در خصوص این افتتاح گفت: وعده داده بودیم که قبل از اتمام ماه مبارک رمضان در ۸ نقطه بیش از ۲۰۰۰ واحد در فاز 8 شهر جدید پردیس با کلیه خدمات زیربنایی افتتاح کنیم و امروز خوشحالیم که این وعده عملیاتی شد.

وی گفت: با تلاش پیمانکاران هم اکنون 40 هزار واحد مسکن مهر دیگر در شهر جدید پردیس به مرحله نازک کاری رسیده که امیدواریم با تکمیل خدمات زیربنایی آنها، این واحدها تا پایان شهریورماه به بهره برداری برسد.

وی با بیان این که خدمات زیربنایی و روبنایی فاز ۹ با مشکل مواجه است، گفت: در این فاز، قبل از سال ۹۶ تعداد اندکی واحد تحویل دادیم، اما در آینده نزدیک خبرهای خوبی درباره فاز ۹ به مردم عزیز اعلام می کنیم.

مشاهده گزارش تصویری خبر

١٥:٢٨ - 1396/03/31 / کد خبر: ١٢٦٧ / تعداد بازدید: 1819
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید