logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > راه و شهرسازی چاپ
ارسال به دوست
راه و شهرسازی, شرکت عمران شهر جدید پردیس
بازدید مهرآبادی از پروژه های زیر بنایی و روبنایی شهر جدید پردیس
احمد اصغری مهرآبادی صبح امروز از پروژه های شهر جدید پردیس بازدید بعمل آورد و از پیشرفت پروژه ها در این شهر ابراز رضایت کرد
407

احمد اصغری مهرآبادی صبح امروز از پروژه های شهر جدید پردیس بازدید بعمل آورد و از پیشرفت پروژه ها در این شهر ابراز رضایت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ این بازدید با حضور احمد اصغری مهرآبادی مجری ویژه و قائم مقام وزیر راه و شهرسازی, حبیب الله طاهرخانی (معین ویژه شهر جدید پردیس) و عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهر های جدید کشور به همراه سعید غفوری مدیر عامل شرکت عمران پردیس و اعضای هیئت مدیره این شرکت صورت گرفت.

بازدید مهرآبادی از پروژه های زیر بنایی و روبنایی شهر جدید پردیس

طی این بازدید مهرآبادی در خصوص اختصاص یارانه به پروژه ها گفت: طیجلسه ایی که اخیرا با معاون محترم رییس جمهور جناب آقای جهانگیری داشته ایم ایشان را در جریان مشکلات شهر جدید پردیس قرار داده و قول هایی گرفته ایم که به علت گستردگی کار در پردیس سهم بیشتری را به ما اختصاص داده اند تا انشاالله مردم هم دلگرم تر شوند و آورده خود را تکمیل کنند تا پروژه ها به اتمام برسند. 

بازدید مهرآبادی از پروژه های زیر بنایی و روبنایی شهر جدید پردیس

وی با بیان اینکه همزمان با هفته دولت امسال 1134 واحد این فاز افتتاح می‌شود، تصریح کرد:‌ پس از این فاز نیز نوبت به فاز 8 می‌رسد که طی برنامه ریزی صورت گرفته در گام اول حدود 1000 واحد این فاز را نیز افتتاح خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: از غفوری مدیرعامل عمران پردیس راضی هستیم، ایشان بسیار پر انرژی و پیگیر امور می باشند و باید به ایشان کمک شود تا به مقصود رسید. برای اتمام آماده سازی راه کارهایی دیده شده است تا کارها به اتمام برسد 
مهرآبادی افزود: از پیمانکارانی که پروژه هایشان را با جدیت ادامه می دهند تشکر کرده و به همه ی شما اطلاع می دهیم که پیگیر مطالبات هستیم.جهت تکمیل تصفیه خانه فاضلاب و شبکه برق مصوباتی انجام شده و به زودی این پروژه ها هم روند خوبی به خود می گیرند.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: ما به غیر از تامین مسکن در حال ساخت مدرسه، مسجد، پارک،سالن ورزشی و ... هستیم؛ طبق قانون ساماندهی کار تامین خدمات روبنایی و زیربنایی به عهده دستگاه های خدمات رسان است ولی ما هم وارد گود شده ایم تا همه دست در دست هم پروژه ها را به اتمام برسانیم.
وی تصریح کرد: این اقدامات روبنایی و زیربنایی برای افتتاح پروژه های مسکن مهر بسار مهم و حیاطی است چون اگر این موارد زیربنایی تکمیل و به اتمام نرسد نمیتوان به موقع این واحدها را تحویل داد.

١٥:٣٣ - 1395/05/27 / کد خبر: ٩٦٣ / تعداد بازدید: 1910
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید