logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > راه و شهرسازی چاپ
ارسال به دوست
راه و شهرسازی, شرکت عمران شهر جدید پردیس, مسکن مهر
چاغروندی: تنها متقاضیان فاقد شرایط حذف می‌شوند
بعد از طرح موضوعاتی مبنی بر حذف تعدادی از متقاضیان مسکن مهر پردیس، سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس توضیحاتی را در این باره ارائه کرد.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ چاغروندی ضمن اشاره به این که اکنون تمرکز این شرکت روی موضوع حذف و پالایش متقاضیان نیست، بیان داشت: حذف به این معنی نیست که ما اکنون تصمیم گرفته‌ایم کسانی را حذف کنیم؛ بلکه این موضوع بعد از بررسی پرونده‌ها احتمال دارد صورت بگیرد و تنها مربوط به کسانی است که پرونده آن‌ها بعد از چندین مرحله اعلام، تکمیل نشده است و یا آورده آن‌ها کامل نیست.

وی اظهار داشت: این موضوع از گذشته وجود داشته و این طور نیست که مربوط به اکنون باشد. برخی از متقاضیان که در سال 91 ثبت‌نام کرده‌اند، مبلغی کمتر از حداقل آورده متقاضی در حسابشان بوده و شاید ضرورتی برای آن‌ها وجود نداشته که بعدا پیگیری نکرده‌اند؛ طبیعتا نمی‌توان با پول دیگران برای آ‌ن‌ها واحد ساخت. این افراد حذف شده‌اند و پول آن‌ها عودت داده شده است.

چاغروندی افزود: متقاضیانی که نوبتشان می‌رسد ممکن است واجد شرایط نباشند و یا پرونده آن‌ها تکمیل نباشد. ممکن است مدارکی در پرونده وجود نداشته باشد و نتوانند برای تکمیل آن اقدام کنند. بررسی پرونده‌ها کار مستمری است که به صورت تدریجی انجام می‌شود؛ موضوعی که از قبل به این صورت بوده و افراد فاقد شرایط حذف شده‌اند. به هر حال ذات این کار این‌گونه است که وقتی از سوی دولت واحدی با قواعد مشخص قرار است به مردم تحویل داده شود، باید اسناد و مدارک متقاضی کامل دریافت و بررسی شود.

سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس از ثبت نام حدود 150 هزار متقاضی در همان ابتدای شروع ثبت نام مسکن مهر در سال‌های گذشته خبر داد و افزود: این افراد نام خود را در سامانه مسکن مهر پردیس ثبت کرده‌اند اما اکنون تنها حدود 80 هزار نفر باقی مانده‌‌اند و سایرین به مرور زمان حذف شده‌اند چراکه آورده پایینی داشته‌اند و یا مدارک خود را تکمیل نکرده‌اند.

وی در پایان تاکید کرد: از مردم عزیز تقاضا داریم به موضوعاتی که جنبه شایعه دارد توجهی نکنند. انتظارمان این است مردم در چارچوب مقررات اقدامات ما را بپذیرند. قانون‌گذار این اجازه را به ما نمی‌دهد که با پرونده ناقص و یا بدون تکمیل آورده اولیه، به کسی واحد بدهیم و این انتظار خارج از چارچوب است که همه را واجد شرایط فرض کنیم.

١٧:٠٠ - 1397/07/03 / کد خبر: ١٥٠٤ / تعداد بازدید: 649
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید