logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  > راه و شهرسازی چاپ
ارسال به دوست
راه و شهرسازی, معاون وزیر
برگزاری اولین نشست پایش شهر جدید پردیس با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی
نشست دوره‌ای پایش شهرهای جدید با محوریت بررسی مسائل و مشکلات شرکت عمران شهر جدید پردیس روز گذشته در محل شرکت عمران شهر جدید پردیس برگزار شد.

برگزاری اولین نشست پایش شهر جدید پردیس با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی

نشست دوره‌ای پایش شهرهای جدید با محوریت بررسی مسائل و مشکلات شرکت عمران شهر جدید پردیس روز گذشته در محل شرکت عمران شهر جدید پردیس برگزار شد.

این نشست با حضور مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید، اعضای مجمع، مدیران کل، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران شرکت عمران پردیس برگزار شد و حاضران پیرامون موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر کردند.
مهندس طاهرخانی در ابتدای مراسم عنوان کرد که هدف از نشست‌های پایش دوره‌ای با حضور مدیران کل و اعضای مجمع شرکت مادر، بررسی فعالیت‌ها، اقدامات و مباحث مربوط به شهرهای تابع شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و همچین تسهیل و تسریع در فرآیند انجام امور است که به صورت دوره‌ای در شرکت‌های عمران شهرهای جدید برگزار خواهد شد. مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران در ادامه عنوان کرد که پردیس یکی از شهرهای بزرگ زیرمجموعه شرکت مادر است و عمده تعهدات مسکن مهر شهرهای جدید مربوط به این شهر است که نیازمند تصمیمات و اتخاذ تدابیر مناسب است تا بتوانیم تعهدات خود را به پایان برسانیم.

بعد از صحبت‌های مهندس طاهرخانی، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شهر جدید پردیس مباحث خود را در بخش‌های شهرسازی، فنی و اجرایی، املاک و سرمایه‌گذاری مطرح کردند و در مورد جزییات طرح‌ها و پروژه‌های در حال اجرا و مشکلات موجود در روند امور شرکت عمران پردیس به بحث و گفت‌و‌گو و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به پیشرفت کلی 86 درصدی در ساخت و ساز بیان کرد: اکنون اکثر پروژه‌های مسکن مهر در کشور رو به اتمام است اما پردیس آخرین نقطه‌ای بود که در دستور کار دولت قبلی قرار گرفت. وی همچنین عنوان نمود در حاليكه حدود ١١ ماه از سال گذشته هنوز هيچ گونه منابع مالي از بخش يارانه ها (علي‌رغم وجود رديف اعتباري در بودجه سال ٩٦) اختصاص نيافته ، متاسفانه با كارشكني ها و برداشت هاي غير قانوني چند هفته گذشته توسط امور مالياتي شرق استان تهران ، بيم ان ميرود كه روند روبه جلوي ماه‌هاي گذشته كند گردد.

غفوری در خلال بحث‌های مهم این جلسه، پیشنهاد ملکی‌شدن عرصه مساکن مهر پرديس البته با اعمال تخفيف بر روي قيمت كارشناسان رسمي دادگستري را نیز داد؛ این پیشنهاد كه از خواسته هاي هميشگي متقاضيان و مالكين محترم مسكن مهر بوده است، مورد موافقت مدیرعامل شرکت مادر و اعضای هیئت مدیره قراره گرفت و مقرر شد این پیشنهاد در آینده‌ای نزدیک به مجمع ارسال شود.

این نشست چند ساعته با اتخاذ تصمیمات جدید و ارائه راهکارهایی برای مشکلات پیش رو به پایان رسید و مقرر شد در جلسات بعدی، مجموعه مصوبات مورد پیگیری قرار بگیرد.

٢١:٢٣ - 1396/11/09 / کد خبر: ١٤١٠ / تعداد بازدید: 421
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید