logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  چاپ
ارسال به دوست
راه و شهرسازی, شرکت عمران شهر جدید پردیس, مسکن مهر, شهر پردیس
بازدید دکتر هدایت و مدیرعامل آبفای شرق استان از پروژه‌های زیربنایی پردیس
با تاکید مدیرعامل شرکت عمران در سال جدید جلسات هفتگی با مدیران زیرساخت در خود پروژه‌ها و به صورت بازدید میدانی انجام خواهد گرفت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس؛ صبح امروز چهارشنبه 21 فروردین ماه 98، با حضور دکتر هدایت و دکتر صفدری (مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران)، از تمامی پروژه‌های آب و فاضلاب در تمامی فازها بازدید شد.

مدیرعامل شرکت عمران اعلام کرد با همکاری شرکت آب و فاضلاب، طی هفته آینده انشعابات 135 بلوک در فاز 8 که شامل 1350 واحد مسکونی می‌شود، نصب خواهد شد و مقرر شده است 10 هزار واحد در ماه‌های آینده نصب شود. همچنین با بازدید از سایر فازها، قرار شد تا با انتخاب پیمانکار توسط شرکت آب و فاضلاب، به زودی باقی‌مانده انشعابات نیز نصب شود. در فاز 9 قدیم هم با توجه به این‌که مسئولیت کلیه شبکه‌های توزیع آب و جمع‌آوری فاضلاب در اختیار شرکت آبفا است، قرار شده در اسرع وقت واحدهایی که در افتتاح پیش رو قرار دارند، تکمیل شود.

در ادامه این بازدید، دیداری از زون‌های 1 و 5 و همچنین مخزن R1101‌ و حوزچه‌های پمپاژ آب صورت پذیرفت. با اعلام مدیر بخش زیرساخت شرکت عمران، تاکنون 60 درصد انشعابات در زون 1 انجام شده و قرار است تا به زودی باقی‌مانده انشعابات در این زون کامل شود. جوانبخت اعلام کرد که با همکاری‌های شرکت آب و فاضلاب، انشعابات باقی‌مانده در فاز 11 تا پایان سال تکمیل می‌شود. همچنین طبق برنامه زمان‌بندی شرکت کوزو، حوزچه‌‌ها و مکانیکال هر سه مخزن فاز 11 تا 3 ماه آینده به پایان خواهد رسید.

١٥:١٢ - 1398/01/21 / کد خبر: ١٨٤٨ / تعداد بازدید: 203
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید