logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  چاپ
ارسال به دوست
شرکت عمران شهر جدید پردیس, مسکن مهر
جلسه بررسی تحویل بلوک‌های باقی‌مانده فاز 3 و مشکل انشعابات گاز فاز 9 قدیم
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، امروز یک‌شنبه 26 فروردین 97، با حضور حیدری (فرماندار)، نظری‌نیا (عضو هیئت مدیره) و بهجو (معاونت فنی و اجرایی شرکت عمران شهر جدید پردیس)...

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، امروز یک‌شنبه 26 فروردین 97، با حضور حیدری (فرماندار)، نظری‌نیا (عضو هیئت مدیره) و بهجو (معاونت فنی و اجرایی شرکت عمران شهر جدید پردیس)، معاونت فنی فرمانداری و مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن، جلسه‌ای در خصوص تحویل بلوک‌های باقی‌مانده فاز 3 و مشکل انشعابات گاز در فاز 9 قدیم در محل فرمانداری پردیس برگزار شد.

در این نشست مقرر شد شرکت سرمایه‌گذاری مسکن به عنوان پیمانکار 3 بلوک باقی‌مانده فاز 3 (چناران 2-1 ، 2-2 و 2-3) مسائل باقی‌مانده جهت تکمیل واحدها را پیگیریی نماید تا این 3 بلوک تا پانزدهم خرداد سال جاری آماده تحویل به مالکان باشد. همچنین شرکت عمران شهر جدید پردیس نیز مساعدت خود برای تامین منابع مالی این شرکت را اعلام کرد تا هرچه سریع‌تر واحدهای باقی‌ تکمیل و تحویل به متقاضیان داده شود.

در ادامه این جلسه در مورد تعطیلی یک ماهه شبکه و علمک گاز فاز 9 قدیم نیز بحث‌هایی مطرح شد. در این خصوص مقرر گردید با پیگیری فرمانداری از اداره بهره‌برداری گاز پردیس، فعالیت‌ها مجددا از سر گرفته شود تا مشکلات مربوط به گاز در این فاز نیز مرتفع گردد.

١٥:٤٩ - 1397/01/26 / کد خبر: ١٤٨٨ / تعداد بازدید: 1858
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید