logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  چاپ
ارسال به دوست
مسکن مهر
برداشت اداره مالیات از حساب‌های شرکت عمران شهر جدید پردیس متوقف شد
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس خبر داد: پس از تشریح مشکلات متقاضیان مسکن مهر در جلسه با اداره امور مالیاتی شرق استان تهران به مدیریت این اداره دستور داده شد....

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس خبر داد: پس از تشریح مشکلات متقاضیان مسکن مهر در جلسه با اداره امور مالیاتی شرق استان تهران به مدیریت این اداره دستور داده شد تا برداشت از تمامی حساب‌های شرکت عمران پردیس را متوقف کند.

سعید غفوری، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، در تشریح نتیجه جلسه امروز خود با مدیرکل امور مالیاتی شرق استان تهران در خصوص مسائل مربوط به حوزه این شهر جدید بیان کرد: این جلسه به منظور رفع توقیف عملیات اجرایی و برداشت‌هایی که از حساب متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس توسط اداره امور مالیاتی شرق استان تهران انجام شده بود برگزار و بررسی‌های لازم در این خصوص انجام شد.

غفوری در ادامه تاکید کرد: پس از تشریح مشکلات متقاضیان مسکن مهر در این جلسه به علی رضایی بختیاری مدیریت امور مالیاتی شرق تهران دستور داده شد تا برداشت از تمامی حساب‌های شرکت عمران پردیس را متوقف کند.

 به گفته وی در صورت انجام این اقدام شرکت عمران نیز می‌تواند نسبت به ارائه دستور موقت توقف عملیات اجرایی از مراجع ذیصلاح اقدام کرده و مسئله را رفع نماید.

١٤:٢٦ - 1396/11/14 / کد خبر: ١٤١٣ / تعداد بازدید: 1216
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید