logo

نمای هوایی میدان امام خمینی (ره)

شهر جدید پردیس

صفحه اصلی > اخبار و رویدادها  چاپ
ارسال به دوست
مسکن مهر
3218 واحد مسکن مهر با خدمات روبنایی افتتاح شد
تعداد 3218 واحد مسکن مهر و دو باب مدرسه با حضور قائم مقام وزیر و معاون وزیر راه و شهرسازی و افتتاح گردید.
3218 واحد مسکن مهر

تعداد 3218 واحد مسکن مهر و دو باب مدرسه با حضور قائم مقام وزیر و معاون وزیر راه و شهرسازی و افتتاح گردید 

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس٬ امروز دوشنبه 26 شهریور 1396 حبیب الله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، دكتر کواکبیان و دكتر سروس نمایندگان مردم شریف تهران در مجلس شورای اسلامی،حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس، حیدری فرماندار شهرستان پردیس،سعید غفوری، مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید پردیس ، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، مدیران ارشد بانک مسکن و شرکت عمران شهر جدید پردیس دیگر مسئولین شهرستان 3218 واحد مسکن مهر در فاز 8 و 11 با خدمات روبنایی افتتاح شد. 

حبیب‌الله طاهرخانی مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در حاشیه افتتاح گفت: ساخت مترو پردیس جزو اولویت‌های شرکت عمران شهرهای جدید است 
طاهرخانی ادامه داد: توافقات لازم با شهرداری تهران برای اتصال به خط 4مترو تهران در منطقه سرخه‌حصار صورت پذیرفته و امیدواریم با حمایت نمایندگان مجلس بتوانیم ردیف اعتباری این پروژه را فعال کرده و از سال آینده مقدمات اقدامات اجرایی آن را آغاز کنیم. 
وی ادامه داد: مترو از اولویت‌های اصلی برای پردیس بوده و هم‌اکنون مطالعات و امور مربوط به مسیریابی آن انجام گرفته است کار مترو پردیس کاملا مشخص شده و امید است بتوانیم این پروژه را به سرانجام برسانیم. 
کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه افتتاح افزود: باید تدابیری اندیشیده شود تا بتوانیم برای ساکنان شهر پردیس دفترچه هایی را جهت معافیت از پرداخت عوارض صادر کنیم. شرایط پردیس شرایط مهمی است و با کمک دولت و همه مسئولین می شود زودتر پروژه ها را به پایان رساند. 
مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در حاشیه افتتاح پروژه های شهر جدید پردیس گفت: اتمام ساخت مسکن مهر، به منزله پایان مسکن مهر و بستن پرونده مسکن مهر نیست، ما نیازمند همکاری دستگاه های متولی مانند وزارت نفت، وزارت کشور، وزارت آموزش و پرورش و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و دیگر دستگاه های متولی هستیم. 
مهرآبادی تاکید کرد: همه این دستگاه های خدمات رسان باید کمک کنند تا خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر پایان یابد از سازمان برنامه و بودجه هم انتظار داریم که جهت آماده سازی معابر کمک کند، تا ما بتوانیم پروژه ها را تحویل دهیم، 
غفوری مدیرعامل شرکت عمران پردیس در حاشیه افتتاح خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی انجام شده برای افتتاح واحدهای مسکن مهر پردیس، امروز 8 پروژه مسکن مهر شامل 3218 واحد 2 مرکز آموزشی و یک باب مسجد با حضور معاون وزیر راه و قائم مقام وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد. 
غفوری تاکید کرد: خوشبختانه دولت و نمایندگان مجلس به وظیفه خود عمل و پیگیر تسریع روند تکمیل، افتتاح و تحویل واحدهای این طرح هستند. 
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید پردیس با بیان اینکه ساخت ساختمان‌هاى فاخر در شهرهاى جديد بايد در دستور كار قرار گيرد، گفت: الگوهاى زيست محيطى و چگونگى مصرف بهينه انرژى بايد در دستور كار باشد و بحران كمبود آب جدى است توجه به كيفيت زندگى مردم در شهرهای جدید با همكارى با شهردارى‌ها راحت تر می شود.

١٩:١٨ - 1396/06/26 / کد خبر: ١٣٤١ / تعداد بازدید: 6192
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

اطلاعیه ها

26آبان
اطلاعيه شماره 61

اعلام قیمت نهایی پروژه های اولویت اول افتتاح فاز 8 شهر جدید پردیس

26آبان
اطلاعيه شماره 60

اعلام قیمت نهایی پروژه های فازهای 9جدید و 5 شهر جدید پردیس

20مهر
اطلاعیه شماره 59

کارگزاری مسکن مهر پردیس در روز پنجشنبه مورخ 95/7/22 تعطیل می باشد.

31شهریور
اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58

اصلاحیه بر اطلاعیه شماره 58 شرکت عمران شهر جدید پردیس

به خبر نامه ما بپیوندید